Запрошуємо до перегляду презентації Rainbow Six: Siege X 13 березня о 19:00
Минулого місяця Ubisoft анонсувала Rainbow Six: Siege X — глобальний реворк свого популярного шутера. А вже незабаром пройде перша демонстрація оновлення гри, і ми оглядатимемо її для вас.
Робитимемо ми це у компанії головних сіджолюбів України зі спільноти ОБЛОГА й заодно коментаторів українських трансляцій цієї гри на каналах Maincast — Олександра Ghood Bhoy Самойленка й Олексія OlshenUA Олшеника. Подія пройде у форматі спільної трансляції, на якій будуть доступні «дуже цікаві Twitch Drops».
Перший показ Rainbow Six: Siege X пройде 13 березня о 19.00. Чекатимемо вас там!
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!









